Страницы

понеділок, 16 вересня 2024 р.

Чи буде складно із Ворсклою?

Перемоги Динамо в чемпіонаті вже нікого не дивують. У попередньому сезоні у Динамо було 5 поразок. У сезоні 22/23 6 поразок. Наразі Динамо не виглядає командою, яка буде втрачати багато очок. Всім хочеться, безумовно, щоб кожен матч був однобічним і Динамо вигравало вже до 15 хвилини першого тайму 3:0. Такій ж самі бажання у вболівальників всіх клубів світу. Це природня історія. Але футбол – набагато складніше. МанСіті , домінантна команда №1 у футбольному світлі, в останньому турі із Брендфордом вдома грала другим номером весь матч, відбивались просто. Забили голи на контратаках. Футбол сьогодні так сильно змінився, що МанСіті виграв вдома, але гра була далеко не чемпіонською. Це краща команда світу проти середняка АПЛ.