От ми і дізнались суперників у першому і другому раундах кваліфікації до ЛЄ. Жереб до Динамо дійсно жорсткий. Чому? Бо були суттєво кращі варіанти. Ми ж маємо хоча і не найгірший із варіантів, але і далеко від приємних. Грати можна з будь-яким суперником. Хоча, зрозуміло, що із Бенфікою у будь-якому випадку було б складно. Наразі у нас з одного боку Універсітатя, а потім або ПАОК у ЛЄ, або Бранн у ЛК. Треба сказати реалістично, що Університатя це слабша команда за норвежців. Жеребкування для Динамо надзвичайно жорстке. На такій стадії вже грати проти таких команд.
Це все чому? Через вкрай низький клубний рейтинг. Оці всі провали останніх років. І саме це є головним сигналом для Суркісів. Клуб треба посилювати якісними гравцями. Тоді буде результат. Із цим буде краще жеребкування, щоб ми були сіяними. Якщо мати високі рейтинги країни і клуба, то можна і у груповий етап напряму відбиратись. Все пов’язано. Поліссю дістався Копенгаген, ЛНЗ зустрінеться із Гентом. Обидві наші команди будуть андердогами. Яка вірогідність проходу далі? Вкрай низька. Якщо Динамо потрапить до основної сітки групового етапу ЛЄ чи ЛК, то треба набирати максимум очок, працювати на свій рейтинг.
У світлі нашого майбутнього теоретичного протистояння із ПАОКом і трансфером Кендзьори є тепер ціла нова історія. Є великі сумніви, що ПАОК відпустить до Динамо гравця, який знає структуру гри, знає гравців, знає слабкі моменти, знає сильні. От таке буває, коли не зробиш трансфер своєчасно.
Дякую ЗСУ!!!

2 коментарі:
Динамо офіційно продало Яцика у ФК Харків за 2,5 млн. євро. Тепер цікаво буде подивитись на Олександра у наступному сезоні. Наскільки він виправдає інвестиції. Багато хто радий тому, що Динамо заробило. Я думаю, що у всій цій історії виграв точно сам гравець. Його купили для гри в старті. Можливо ми отримаємо таки ще одного якісного гравця для Збірної. Хоча я то знаю, що для більшості він і близько стільки не коштує.
Тепер цікаво буде побачити за скільки Полісся купить Брагару. Думаю, що сума буде приблизно такою ж.
Може припустити, що завтра-післязавтра будуть підписання Динамо. Може навіть декілька гравців. Є таке передчуття.
Вот томаша назад в ДК вернули и на этом с трансферами всё!)))
Дописати коментар