пʼятниця, 19 червня 2026 р.

Вітаю вдома!!!

 Вітаю Томаша Кендзьору із поверненням додому в Київ, у Динамо.



 Є люди цілісні, є такі, що завжди у пошуках. Цілісні люди не зраджують. Вірю, що це буде посиленням для Динамо. І точно це буде допомогою для наших молодих захисників. Думаю, що багато слів тут і не треба. Караваєв пішов. Кендзьора повернувся. Все, що відбувається, це все на краще.

Дякую ЗСУ!!!


31 коментар:

Parker сказав...

Вітаю, ViAne!
Тут є ще додатковий плюс - Томаш може зіграти в центрі захисту.
Як на мене, чудовий трансфер! Нам би ще 2-3 таких гравці в кожну лінію. Тобто не зірок, але з європейським досвідом, хай і у поважному футбольному віці. Ну усі оці "пафоси" десь їх знаходять?! І точно не за всі гроші світу!

З повагою, Parker.

Vitos сказав...

Всім доброго дня. Томек - це не заміна Караваєву, він останні сезони грав центрального захисника. І його беруть як досвідченого ЦЗ. Звичайно він може іноді закривати позицію ПЗ. Але основне - це центр захисту.

ViAn сказав...

Parker, вітаю! Думаю, що мінімум ще один трансфер досвідченого футболіста рівня досвіду Кендзьори підпишуть.

ViAn сказав...

Vitos, так це давно не є новиною, що Кенді з 2023 року перейшов на універсалізацію. Він закриває декілька позицій на полі. І центральний захисник зараз є його основним профілем. Наявність можливості закрити і фланг оборони саме як гравця, який може закрити цю зону у захисті - можливість мати більше варіантів у грі для тренера.

Стас сказав...

Как минимум ,нужен правый фланговый защ.

ViAn сказав...

Стас, я думаю, що потрібен форвард. Досвідчений, швидкісний, який вміє робити різницю. Так, щоб міг грати у відтяжці. Із пасом, баченням поля, технічним рівнем. Форварда точно шукають.

Стас сказав...

ViAn,если я тебя правильно понял то ты Рому Яремчука имеешь ввиду?

ViAn сказав...

Стас, ні. Яремчук у Динамо не піде. І Динамо наразі не потягне вимоги по зп Яремчука. Та й навіщо Динамо 3-й форвард транного типу при наявності Пономаренка і Лобка? Потрібен швидкісний футболіст, який може знаходити між лініями простір. Молодший варіант Буяльського, але спроможний зіграти і на вістрі.

Стас сказав...

ViAn ,вариант молодого Буяльского наверняка стоит денег. ИМС не даст столько на трансфер .

ViAn сказав...

Стас, ну чому ж молодого? Ні, досвідченого. Років так 27.

ViAn сказав...

Брагарі офіційно перейшов у Полісся. Сума трансферу поки не оголошена. Але я думаю, що це ті ж 2,5, що і за Яцика. А може і 3. Бо Брагару більш статусний гравець.

Про перспективного нападника із топ клуба, то їх багато, напевно. Але так, щоб одразу у першу команду - лише П'єр Монгуегу із ПСЖ. Це дійсно молодий топовий форвард із досвідом гри за першу команду ПСЖ. Але за ним велика черга. Є ще німець із Баварії Їлл Гаші. Але це гравець дубля. Правда якщо Мотю найближчий рік продадуть, то француз це дійсно вкрай вдала інвестиція. Бо він одразу складе гідну конкуренцію Моті.

Link сказав...

Вітання всім!

Стосовно молодого форварда з європейським паспортом, то є велика вірогідність, що мова саме про Робіна Ван Дуйвена. Бо про інтерес до нього раніше вже писали та контракт у нього до 30.06 (тобто з липня вільний агент).

Враховуючи безкоштовність та невміння нашої недолугої селекції шукати побільше гравців (на випадок відмови), то все дуже схоже на правду.

Хоча, як на мене, він не той гравець, який нам потрібен для підсилення складу. Буде черговий баласт.

Vitos сказав...

Так Ван Дуйвен здається у Реал Вальядолід як вільний агент вже перейшов.

Стас сказав...

Пишут что форвард будет нигериец.. Если такой как Шола...((( То я не удивлюсь!(((

ViAn сказав...

Тим часом шахта довела кількість легіонерів у складі до 25. Кількість бразильців до 14. У Динамо ж поки з'явився перший легіонер, який дійсно є конкурентним. Але це гравець в оборону. Брати ще одного легіонера на перспективу - собі дорожче. Бо знову буде гріти лавку. Іша історія, якщо це дійсно топ, який постійно тренувався із основним складом Реалу, Барселони, ПСЖ і інших топових команд. Потрапляв у заявку на матчі, отримав свої хвилини. Це говорить про реальну перспективу гравця. Але все ж краще брати такого гравця, який зіграв за ПСЖ чи Реал 200 матчів. Це гарантована якість.

Стас сказав...

ViAn ,не тешь себя иллюзиями. Если и будет кто-то ,то снова из разряда на тоби Боже шо мэни не гоже.

ViAn сказав...

Стас, завжди хочеться вірити у краще. Яким би не був жахливим досвід підписання легіонерів протягом останніх 5 років. Все одно хочеться вірити у краще.

Parker сказав...

Вітаю, ViAne!
По-перше, ми не вміємо шукати гравців на перспективу. В історії трансферів "Динамо" таких не було, або майже не було. На відміну від "Шахтаря", де цей процес поставлений на потік. А тепер до гірників поступово долучається "Кривбас", з тією лише різницею, що їх легіонери на клас нижче.
По-друге, мене останнім часом реально дратують оці розмови про нашу перспективну молодь, якій ці іноземці не дадуть розвинутися у висококласних гравців.
Просто нагадаю, що той же Ярмоленко грав разом з купою дуже якісних легіонерів (Ленс, Белянда, Велозу, Мбокані, Драгович, Віда) і це йому не завадило пройти дуже пристойний шлях в Європі.
Якщо людина дійсно вміє грати в футбол, їй легіонери не заважатимуть, а навпаки, сприятимуть професійному зростанню. У них можна щось підгледіти, чомусь навчитися.
Якщо гравець талановитий та якісний, це, як правило, відразу помітно, незалежно від того, грає на цій же позиції легіонер чи ні. Ванат виграв конкуренцію у Герреро, якого брали як таку собі зірочку українського чемпіонату. І Владислав поїхав в сильний чемпіонат, хоча з вибором команди помилився.
А умовні Миколенко та Забарний відразу проявили себе без конкуренції, потрапили в збірну та теж поїхали за кордон в хороші чемпіонати та якісні клуби.
На мій погляд, як раз неправильним є рішення штучно не створювати конкуренцію для наших гравців. Бо вони починають вважати себе великими майстрами (постійно грають у складі, викликаються у збірну), а рівень їх не зростає. А потім ми, вболівальники, дивуємося, а чого це наші суперзірки нічого не демонструють а ні на клубному рівні, а ні на рівні збірної.

З повагою, Parker.

Стас сказав...

Київське «Динамо» може підсилити лінію атаки перспективним французьким нападником П’єром Мунгенге.

За наявною інформацією, український клуб зацікавлений у підписанні 19-річного футболіста, який найближчим часом отримає статус вільного агента після завершення співпраці з «Парі Сен-Жермен».

Минулого сезону Мунгенге виступав за команду «ПСЖ» U-19, де продемонстрував вражаючу результативність: у 35 матчах нападник забив 21 гол та віддав 12 результативних передач.

Форвард також має досвід виступів за юнацькі та молодіжні збірні Франції різних вікових категорій – U-17, U-18 та U-20.

Трансферна вартість талановитого нападника, за оцінками спеціалізованих порталів, становить близько 2 мільйонів євро.
Ну, будем посмотреть...

Link сказав...

Стас, Якщо коментатор матчу зі Славією сказав, що підписали саме нігерійця (матч не дивився, тому не чув), то долі щось не сходиться, бо у Муенгенге окрім Французького є паспорт ДР Конго.

Тому, або це інший гравець (на жаль), або просто обмовка. Хоча, можливо, для коментатора всі гравці з африканського континенту - Нігерійці)))

Якщо правда у нього є новини про факт підписання - то просто чекаємо офіціозу.

В будь-якому випадку чекати не довго, наступного тижня мають бути новини.

ViAn сказав...

Якщо коментатор матчу каже, що підписали нігерійсткого нападника, то так і є. Тут питання вільним агентом чи ні. Бо ж вільні агенти всім добре відомі із нігерійським паспортом. Таких футболістів лише 3. І найбільш досяжний для нас Петер Олайніка. Наскільки він реально спроможний нас підсилити це питаннячко. В інших 2-х не вірю. Хоча вони нас би точно посилили. Олайніка може дати глибину складу.

Link сказав...

Перехід Муенгенге - це щось малоймовірне, навіть з розряду фантастики. Тому сподіватись на його появу не варто (тим більше в нинішні часи і при умовах які зараз у клубі). Тим більше, що, якщо навіть, якимсь дивом, він і з'явиться, то виникає проблема як розподілити ігровий час між ним і Пономаренком. Наврядчи Муенгенге захоче бути дублером Матвія, бо того 100% будут розкручувати на продаж, а для этого потрібно постійно грати. Тому ще й цей фактор зменшує вірогідність появи гравця ПСЖ.

Що стосується Олаїнки, то тут є більше шансів на підписання. Він точно надасть трохи більшої глибини складу і більше можливостей для команди. Але питання, наскільки і чи вистачить цього?

ViAne, що стосується інших Нігерійців, Ви впевнені, що вільних агентів, станом на 30 червня буде лише троє? Чи тут все остаточно зрозуміло?

P.S. Як на мене, якщо говорити про атаку, то підсилення, в першу чергу, потрібне в ланці півзахисту (АПЗ, ФПЗ), бо нападник це добре але ж потрібні ті, хто буде створювати якісні умови для забитих голів. Потрібні розумні та технічно вправні гравці з дриблінгом , які можуть обігрівати суперника 1 в 1 і створювати чисельну перевагу в моменті.

А таких гравців, на жаль, і в кращі часи було одиниці, а про зараз і говорити немає сенсу. Більшість дерв'яні до самого пояса. Прийняти м'яча навіть нормально не можуть, щ вже казати про швидкі дії та дриблінг...

Стас сказав...

В очередную историю про На тоби Боже шо мэни не гоже ,я охотно поверю!!!((( Взять футболиста, что плохо лежит ибо не нужен никому это по нашему!!!)))

ViAn сказав...

Link, є лише 3 гравця групи атаки із нігерійським паспортом, які можуть нас посилити серед вільних агентів. Це Джош Мая, Келечі Іхеаначо і Петер Олайніка. Цілком ймовірно, що є якійсь 18-ти річний нігерієць, який ніде не світиться і він стає вільним агентом. Але це мова про посилення дубля. Чи десь із чемпіонату Нігерії гравець. Як свого часу знайшли Лакі Ідахора.

ViAn сказав...

Стас, це давно відом істина, що із "Г" цукерку не зробиш. Але менеджмент Динамо дійсно продовжує із певною періодичність копатись у "Г".

ViAn сказав...

Стосовно Мангуенге, то давайте потримаємо кулачки, помолимось, просто побажаємо всім нам і менеджменту Динамо, щоб все склалось. Бо це буде бімба. Якщо буде, звісно.

Стас сказав...

Згідно інформації Onzemondial.com, майбутня угода Мунгенге з «Динамо» буде розрахована на три роки.

Важливий нюанс: французький нападник залишає ПСЖ вільним агентом, адже його чинний договір з парижанами завершується за кілька днів, і він не хоче продовжувати співпрацю. Мунгенге віддав перевагу саме спортивному проєкту «Динамо».

Нагадаємо, у минулому сезоні Мунгенге провів 35 матчів у складі команди U-19, забивши 21 гол і віддавши 12 асистів.
Судя по нарезочке он и на позиции Буяльского может и на фланге и классическим центр форвардом. Но...Будем посмотреть! Вполне возможно что далеко не всё то золото, что блестит!

ViAn сказав...

Стас, я вже написав, що почекаємо. Наразі це гравець, який зіграв у попердньому сезоні за основу ПСЖ. Тренувався із основою ПСЖ. 18 років. Якщо його підпишуть, то будемо дивитись. Вільний агент. Тому треба почекати офіційних новин. Безумовно, якби це був прям топовий талант, то ПСЖ б його не відпустили б. А так там осноні таланти Ю19 цього сезону вже розбігаються по іншим клубам вільними агентами. Потрапити до основи ПСЖ - вкрай складна задача.

ViAn сказав...

Все. Тепер офіційно!!!

Link сказав...

Вітання, всім присутнім!

Чудово, тепер вже офіційно!
Тепер подивимось, наскільки якісно він адаптується і зможе себе проявити в нашій команді.

Сподіваюсь, що хлопчина морально стійкий і готовий до нинішніх реалій нашої країни.

Головне, щоб після перших обстрілів не передумав і не втік.

А далі- час покаже. Все ж таки не кожного дня до нас переходять гравці з ПСЖ, хай навіть і з u-19.

Починає прослідковуватися африканський вектор трансферів.

Не збрехав Суркіс, збірну Бразилії не будемо робити, хай краще буде збірна Африканського континенту)))
Сподіваюсь, що це не одноразова акція, а новий чіткий вектор розвитку команди!

Очевидно, що краще набирати талановитих гравців з академій ТОП-клубів, ніж користатися у низько розвинених чемпах.

Link сказав...

Тепер питання в тому, як будуть розподіляти ігровий час між ним та Пономаренком, бо хлопець явно не приходив, щоб сидіти на банці.

Значить точно гарантували місце в складі. Подивимось, буде цікаво.