середа, 24 червня 2026 р.

Вітаємо в Динамо!!!

 Офіційно П’єр Мунгенге став гравцем Динамо на 3 найближчих сезони. Для сучасної історії футболу України підписати такого гравця – досягнення.



 Я думаю, що ми послухаємо коментарі гравця. Дізнаємось його мотивацію. Зрозуміло, що він їде сюди за гроші і перспективу грати в дорослий футбол. Думаю, що саме гроші і гарантія ігрового часу зіграли тут основну роль. Динамо отримало гідного конкурента для Матвія Пономаренка, який дійсно може грати і другим форвардом. Людина проміняла мирний Париж на воюючий Київ. Це багато чого коштує. Подивимось на хлопця у найближчих товариських матчах.

 Бажаю Мунгенге успіхів в Динамо. Радий, що власники клубу таки зуміли попрацювати на трансферному ринку.

 Дякую ЗСУ!!!


9 коментарів:

ViAn сказав...

Прочитав про рівень заробітних плат у гравців Ю19 ПСЖ. Якщо гравець переходить до першої команди, як Маюлу чи Мбайє, то вони отримують брудними 700 тисяч - 1 млн. на рік. ДЛя тих, хто не переходить, заробітня плата максимальна згідно законодавства Франції 3500 євро на місяць. ПСЖ покриває всі витрати футбоістів на житло, харчування. Але платити більше 3500 можна лише тим, хто грає за основний склад. Відповідно такі гравці це зручна історія для того, щоб запросити їх як Динамо на мільйонний контракт. БО жити на 3500 на місяць, навіть якщо це чистими і на 100 тисяч - зовсім різна історія.

Link сказав...

Так, звісно що основною мотивацією для П'єра були саме гроші, причому різниця у зарплатні має бути дуже суттєвою. Тепер головне створити умови для гравця, щоб він не пожалкував про свій вибір. Бажано і особистого психолога до нього приставити, бо після перших обстрілів треба буде важко пацану. До того ж десь читав (не знаю чи правда), що у Мунгенге був не дуже вдалий дебют за основу ПСЖ, де він погано себе показав та отримав найнижчу оцінку. І тоді стало зрозуміло,що на нього не розраховують.

Як завжди, після якогось чергового успіху (що буває вкрай рідко) в інфополі з'являється Ігор Михайлович, бо коли щось йде не добре, то про нього й не чути, взагалі.

От і вчора, ІМС в черговий раз дав інтерв'ю, в якому розвалив себе прекрасного, та розказав усім, який він класний керівник та перемовник. Хоча б краще і не розповідав, бо були надії на позитивні зміни та еволюцію менеджменту клубу. Але дарма, все як і раніше лишається.

Виявляється, що гравця знайшли не селекціонери (черговий привіт цим нездарам), а запропонували знайомі агенти. Перемовини він вів особисто, бо більше довірити немає кому. І навіщо тоді клубу потрібні менеджери і селекціонери, якщо один президент самостійно може вирішити всі питання!?

Link сказав...

Ще не зрозумілою була відповідь ІМСа про вартість переходу гравця.

Що значить "заплатив, як за ТОПового гравця"??? Тобто він не вільним агентом перейшов???
До того ж, ту виникають питання, яка саме сума для Суркіса є показником вартості ТОПового гравця? Якщо 1-3млн, то все дуже погано в нашому королівстві... Он, за Лонвейка виявляється 3,5мл заплатили і що , він є ТОП гравцем???

По Кендзьорі, також, писали, що за нього платили гроші, а сам гравець каже ,що перейшов вільним агентом.

Не платити за якісних новачків - це звісно добре але постійно вільними агентами не вдасться комплектуватись. За якість треба платити.

Шукають ще правого захисника (хоча треба й центрального ще), бо як на мене, Гусєв взагалі ні про що, максимум рівень Кудрівки. Тимчика треба давно позбутись. А Коробов ще нічого не показав якісного.

Про гравця в центр поля поки не зрозуміло, ще один опорник (навіщо??) чи все ж атакувального плану гравець?
Головне, щоб в черговий раз не набрали всілякого сміття, як зазвичай.

Сподіваюсь, що і цього разу знайдуться агенти які запропонують якісні варіанти підсилення (бо на селекцію немає сподівань), а ІМС самостійно проведе успішні перемовини.)))
Як виявилось, це єдиний рецепт успіху в нашій команді...

Parker сказав...

Усім вітання!
2Link: з приводу інтерв'ю Суркіса виникли ті самі думки! Єдиного нормального українця (маю на увазі Піхальонка!) він знайшов і підписав сам, цього француза теж. То навіщо нам ота уся селекція?! Гадаю, що Кравець з Хачеріді намагалися поламати цю практику, започаткувавши нормальну селекційну службу, але наш президент і швець, і жнець, і на дуді ігрець!
Прямо зараз беру участь у навчанні щодо лідерства для керівників, так от, судячи із спостережень, керівництво "Динамо" категорично відкидає усі наявні принципи лідерства, торуючи свій власний важкий і неправильний шлях!
З приводу грошей - думаю, мова йшла про виплати не стільки за трансфер француза, скільки за агентські. А щодо Кендзьори - там ще цікавіше: у нього контракт мав закінчуватися, але ПАОК встиг пролонгувати угоду. Плюс через пана Саввіді мусили використовувати додаткові проміжні ланки, які теж отримали свої гроші за посередництво.
Скажімо так, поки наші новачки викликають обережний оптимізм. Хоча, треба зазначити, що і конкуренти по УПЛ не дрімають! Кабовердієць з "Карабаху" дуже потужне підсилення для "Полісся", та й Цара в "ЛНЗ" теж не для лавки. Про "Шахтар" я взагалі мовчу, їх фінансові можливості недосяжні для інших клубів нашого чемпіонату.

З повагою, Parker.

ViAn сказав...

Я думаю, що всі здивуються, але Забарного у ПСЖ підписував особисто президент ПСЖ. І Реал більшість своїх трансферів робить саме завдяки переговорнику президенту. ІМС сам нічого не проводить. Чому? Проблеми із знанням іноземних мов. Тому переговори були за участю іншого фахівця. Без прізвіщ, але це людина із офіційною посадою в Динамо. ІМС тут є важковаговиком. Саме участь власника у перемовинах зажди додає ваги. Як справити враження на хлопця? Раніше прилітав літак. Зараз літаки у нас не літають. Тому везли машиною)).

Особисто мене радує той факт, що Динамо планує ще підписати 2-х гравців. Це інтрига.

Український футбол увійшов у нові реалії. Про це напишу окремий блог.

Добре, що ІМС дав черговий привід поговорити про нього, як про слабкого президента, який вибудував авторитарну модель керування. Слабкий менеджмент, бо не може нікому довірити важливі перемовини.

Parker сказав...

Вітаю, ViAne!
По-перше, президенти "Реала", "ПСЖ", "МС", "Барселони" достатньо відомі фігури з певним авторитетом на європейському або й світовому трансферному ринку.
По-друге, з приводу Флорентіно Переса знайшов інформацію, що він втрутився у перемовини щодо пролонгації контракту Вінісіуса Джуніора та про його зацікавленість у підписанні певних гравців. Думаю, для усіх учасників трансферного ринку натяку на зацікавленість з боку таких фігур вже достатньо, і президент навряд витрачає три тижні для підписання конкретного гравця. Можливо, підключається десь у фіналі, аби сказати, що клуб дуже сильно зацікавлений у футболісті. Бо інакше нахіба платити величезні заробітні плати штату селекційної чи скаутингової служби?
По-третє, вибачте на слові, але доручати комусь проводити перемовини через незнання мови - це повна нісенітниця! Зараз і онлайн перекладачі чудово працюють, та й взяти живого перекладача з погодинною оплатою буде значно вигідніше, ніж тримати в штаті того, хто буде проводити перемовини замість президента, який не знає якоїсь мови. Доречі, ця офіційна особа клубу є поліглотом? Тобто володіє англійською, французькою, іспанською, португальською, німецькою і т.д.? Чи під кожну мову є окрема довірена офіційна особа?
Я ж кажу, ІМС впроваджує нові нікому не відомі безглузді методи керування!

З повагою, Parker.

ViAn сказав...

Parker, вітаю!

Київ перебуває під обстрілом балістикии, вже були 4-ри ракети іскандер. У 9 вечора. Це завжди як у перший раз. Складний тиждень. Тут і закриваю місяць, і футбол намагаєшся хоч трішки подивитись ночами. Приліг полежати. І знову така веселуха....

Я впевнений, що ІМСа знають інші президенти, знають агенти. Він вже стільки років у футболі. І купував дорого, і продавав за дестяки мільйонів. Утримує бренд із Світовим ім'ям. Як вміє, так і утримує. Нам не подобається. Але гроші платить футболістам. Нікого не кидає. Світ футболу він такий. Що потрібно агентам? Надійність і велика кишеня. Війна то війною, а заплатити агентам хорошу компенсацію і вони зможуть наступний рік пити мойот і жити в кращих готелях.

Я впевнений, що якби ми працювали на ІМСа і отримавали стабільно до 10-20 тисяч у.о. щомісяця, то були б дуже задоволеними. І горя б не знали. Зараз же ми прості вболівальники, які не задоволені результатми і моделлю розвитку Динамо останні років 20-ть.

Стас сказав...

поиски правого флангового защя это логично. И я об этом давно писал. А по игроку в центр поля Это я так понимаю опорничек? Михайленко травмирован Бражко травмоопасен...

ViAn сказав...

Стас, так ти почитай про гравців центра поля. Саленко вилетів місяць-два, Осипенко на місяців 6. Михайленко вилетів на місяць. Лонвейк ніякий не опорний півзахисник. Треба розуміти, що необхідно купувати ще одного опорного півзахисника. Правий захисник це також логічно, бо Гусєв не тягне, а одного Коробова мало. Тимчик взагалі невідомо коли повернеться, як і Кабаєв. Треба брати сильного, здорового хлопця, який зможе грати без хронічних травм стабільно.