пʼятниця, 26 червня 2026 р.

Шлях обходу ліміту на легіонерів знайшли)) Молодці всі!!!

 Австрія, Бельгія, Болгарія, Данія, Греція, Іспанія, Естонія, Латвія, Литва, Франція, Нідерланди, Німеччина… Як я і прогнозував, що шахта знайде як собі дотиснути можливість обійти ліміт на легіонерів. Вже із наступного сезону наявність громадянства країни ЄС дає можливість обходити ліміт на легіонерів. Є ж і бразильці, які мають громадянство ЄС, у шахти це Вінісіус Тобіас. Для Караваєва це не така вже і позитивна новина. І саме тому шахта почала пошуки гравців із ЄС на  позицію центрального захисника. Це зручна перспектива на найближчі і на далекі роки. Наш чемпіонат заповнять легіонерами із різних країн ЄС. Покажи паспорт і ми тебе візьмемо.


 Я знаю цю історію про те, що ліміт це непотрібна розкіш, яка робить клуби слабшими. Були і куди цікавіші ліміти, наприклад наявність у складі 2 гравців віком до 21 року. Таке було. Зараз мало хто про таке згадає. У чому задача ліміту? У тому, щоб клуби вкладали гроші у власну школу і виховували молодь, яка б мала можливість прогресувати. Ліміт завжди був направлений саме на виховання власної молоді. Тепер ми побачимо подальшу деградацію дитячого футболу в Україні. Так, багато хто і далі вкладатиме гроші у розвиток. Але шанси заграти у дорослому футболі суттєво зменшуються. І це все чергова робота УАФ, який працює над розвитком нашого футболу. Оце так наприймали рішень.

 Дякую ЗСУ!!!


Немає коментарів: